Przedszkole "Leśna Kraina" w Osielcu

Wita wszystkie przedszkolaki

Niepubliczne Przedszkole "Leśna Kraina", Osielec
Dyrektor Lucyna Kudzia

Witamy na stronie naszego przedszkola. Mamy nadzieję, że odwiedzenie naszej witryny przybliży Państwu warunki panujące w naszym przedszkolu i pomoże w podjęciu decyzji pozostawienia pod naszą opieką Państwa Pociech.

Sale i plac zabaw

Przedszkole "Leśna Kraina" powstało w 2002 roku. Nasze przedszkole posiada duże przestronne sale, wyposażone we wszystkie potrzebne do prawidłowego rozwoju dziecka sprzęty i zabawki. Posiadamy swój własny, olbrzymi plac zabaw co umożliwia nam swobodną pracę z dziećmi na świeżym powietrzu. Plac zabaw zaopatrzony jest w dużą ilość atestowanych zabawek, które zapewniają dzieciom bezpieczne i miłe spędzanie wolnego czasu. Nasze przedszkole znajduje się w ustronnym miejscu z dla od ulic i hałasu, otoczone jest zielenią i lasami.

Stołówka

Posiadamy własną stołówkę, dzięki której nie musimy korzystać z usług kateringowych, co zapewnia nam całkowitą kontrolę nad doborem składników pokarmowych niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania dzieci. Wszystkie podawane przez nas potrawy są gotowane na bieżąco, ze świeżo zakupionych produktów, dzięki czemu posiłki podawane Państwa dzieciom są smaczne i zdrowe.

Zielona szkoła

Co roku organizujemy wyjazdy na "zieloną szkołę", dzięki którym dzieci mogą w łatwy i przyjemny sposób zintegrować się z grupą. W poprzednich latach wyjeżdżaliśmy nad polskie Morze Bałtyckie, a przez ostatnie dwa lata do Włoch i Chorwacji.

Kadra pedagogiczna

W naszym przedszkolu zatrudniamy wykształconą kadrę pedagogiczną. Wszystkie zatrudniane przez nas Panie posiadają odpowiednie kwalifikacje do opieki nad dziećmi.

Zapraszamy

Jeżeli nasze przedszkole spełnia Państwa oczekiwania zapraszamy do kontaktowania się z nami w celu dokonania zapisu na nowy rok szkolny. Wszystkich
z Państwa, pragnących wcześniej obejrzeć nasze przedszkole serdecznie zapraszamy od poniedziałku do piątku, w godzinach od 7:00 do 16:00.